bar
GRACE - South Africa1

UMUSA - iNingizimu Afrika

Igama: Mnu. Greg Gerasimo
Ucingo: +27 83 440 2479
I-imeyili: greg@maritimemarketing.co.za

GRACE - India(Recycling)

GRACE - India (Ukusebenzisa kabusho imikhiqizo esisebenzile)

Igama: Mnu. Deepak V Thakurani
Ucingo: +91 73037 07999
I-imeyili: indiarecycle@gracepm.com

GRACE - India(Recycling)

I-GRACE - India (Extrusion)

Igama: Mnu. Sunil Ambekar
Ucingo: + 91 99875 49649
I-imeyili: india@gracepm.com

GRACE - Malaysia

I-GRACE - iMalaysia

Igama: Mnu Pak
Ucingo: + 60 19 732 7961
I-imeyili: malaysia@gracepm.com

GRACE - Thailand

UMUSA - Thailand

Igama: UMnu Peerunthorn
Ucingo: +66 86 000 0491
I-imeyili: thai@gracepm.com

GRACE - Italy

UMUSA - Italy

Igama: UMnu Levio Loris
Ucingo: + 39 348 477 30 01
I-imeyili: italy@gracepm.com

GRACE - Spain

I-GRACE - iSpain

Igama: Mnu Pascal
Ucingo: + 34 610 47 3001
I-imeyili: span@gracepm.com

GRACE - Costa Rica

UMUSA - Costa Rica

Igama: Mnu Jorge A Badilla H
Ucingo; + (506) 71069983
I-imeyili: costarica@gracepm.com

GRACE - Turkey

UMUSA - iTurkey

Igama: Mnu. Senol Kaya
Ucingo: +905326138359
I-imeyili: turkey@gracepm.com

GRACE - Poland

UMUSA - ePoland

Igama: Mnu. Michal Fafara
Ucingo: +48 695 574 833
I-imeyili: biuro@amprecykling.pl

GRACE - Bangladesh

UMUSA - Bangladesh

Igama: Mnu Mohammad Abu Hasan
Ucingo: +88 01915 555 362
I-imeyili: hasan_motors@yahoo.com

GRACE - Israel

UMUSA - u-Israyeli

Igama: Mnu. Galit Saar
Ucingo: 972-4-6291860 / 1
I-imeyili: galit@Neiger.co.il

GRACE - Algeria

UMUSA - Algeria

Igama: Mnu. ABID Bouzid
Ucingo: + 213-661302880
I-imeyili: abidanimex@yahoo.fr

GRACE - UK

UMUSA - UK

Igama: Mnu John Allsop
Ucingo: +44 (0) 7585447795
I-imeyili: uk@gracepm.com

GRACE - New Zealand

I-GRACE - iNew Zealand

Igama: Mnu. Ron Williams
Ucingo: + 64-27-526-7654
I-imeyili: nz@gracepm.com

GRACE - Germany

I-GRACE - iJalimane

Igama: Mnu. Eng. Adam Adamowicz
Ucingo: +49 333 449 668 49
I-imeyili: germany@gracepm.com

GRACE - Brazil

UMUSA - iBrazil

Igama: Mnu Pedro Mendes
Ucingo: + 55-11-98224-3852
I-imeyili: pedro@gracepm.com

GRACE - Argentina

I-GRACE - i-Argentina

Igama: UMnu Claudio Haberl
Ucingo: + 54-911 44017112
I-imeyili: claudio@gracepm.com

GRACE - Argentina

I-GRACE - i-Argentina

Igama: Mnu Carlos Lofredo
Ucingo: + 54-911 35639880
I-imeyili: carloslofredo@gracepm.com

GRACE - Indonesia

UMNCINTISWANO - Indonesia

Igama: Mnu. Abrar
Ucingo: + 62-87878000799
I-imeyili: abrar@gracepm.com

GRACE - Iran

UMUSA - Iran

Igama: Mnu. Henrik Yarijanian
Ucingo: + 98 912 125 8663
I-imeyili: singermachinery2000@yahoo.com

GRACE - Egypt

UMUSA - iGibhithe

Igama: Mnu. Mohamed Mahmoud
Ucingo: + 20-1282151630
I-imeyili: mohamed@gracepm.com

GRACE - France

UMUSA - France

Igama: UMnu Claude Cohen
Ucingo: + 33-9-50604369
I-imeyili: claude.cohen@bexfrance.com

Grace China

UGrace China

Igama: UGrace China
Ucingo: + 86-512-58992901
I-imeyili: imininingwane@ gracepm.com